ХІТ Продажу

Висоторіз електричний

Sturm EP3580

найкраща ціна серед конкурентів

OLSEN & SMITH OR-01 DRO128M

Про товар

OR-01 DRO128M

Висоторіз Sturm EP3580 - універсальний інструмент для обрізки гілок та гілля в домашніх умовах, який значно полегшує догляд за деревами, надаючи можливість досягнення гілок на висоті до трьох-чотирьох метрів без потреби використання стрічок, сходів або спеціальних підіймальних засобів. Порівняно з бензиновими моделями аналогічного призначення, електричний високовисотний обрізувач Sturm EP3580 має декілька переваг: він легший (всього 3,2 кг) і компактніший, має низький рівень шуму, простий у обслуговуванні та експлуатації. Інструмент оснащений потужним двигуном потужністю 800 Вт, надійним привідним механізмом з шестернями з високолегованої сталі, 203 мм пильною гарнітурою та успішно впорається з гілками товщиною до 200 мм. Вбудований масляний насос забезпечує постійне змащування ланцюга та пильної шини під час роботи, що значно збільшує їх термін служби, а великий маслобак дозволяє працювати довше без технічних перерв. Завдяки відмінній ергономіці та функціоналу, високовисотний обрізувач зручний у використанні: прорезинена рукоятка закритого типу забезпечує комфортний захват, а регульована штанга дозволяє змінювати довжину інструменту від 1,7 метра до 2,36 метра в залежності від поставленої задачі. SDS система натягу ланцюга забезпечує швидке та легке налаштування натягу ланцюга без використання додаткових інструментів. Комплектується плечовим ременем.

Призначення: для обрізки гілок та гілля без використання додаткових засобів (стрічки, сходів та різних підіймальних пристроїв).

Особливості:

- Безключове регулювання довжини штанги дозволяє налаштовувати оптимальну довжину без допоміжних інструментів.

- SDS система натягу ланцюга забезпечує швидке та легке налаштування ланцюга.

- Автоматичний масляний насос забезпечує постійне змащування шини та ланцюга, що продовжує їх термін служби.

- Металеві шестерні редуктора виготовлені з закаленої сталі високої міцності, забезпечуючи надійність та тривалість служби.

- Рукоятка з прорезиненими насадками забезпечує надійний захват та комфорт при роботі.

- Корпус з ударопрочного пластику забезпечує надійність та тривалість використання.

- Гарантійні зобов'язання: на електроінструмент Sturm надається розширена гарантія на 24 місяці.

Сервіс

Є широкий перелік сервісни центрів в Україні, з ним можна ознайомитись за посиланням

Інструкція

Перейдіть до інструкції щоб ознайомитись з правилами експлуатації.

Інша садова техніка

Не забувайте що ми пропонуємо широкий вибір якісного та перевіреного інструменту для садових потреб ріних брендів

Акції