Про нас

Ми раді вітати Вас на сайті electrotorg.com.ua!

У наш час займаючись будівництвом, ремонтом або працюючи на садовій ділянці, неможливо обійтися без відповідних бензо- та електроінструментів. Якісні інструменти допомагають зберегти наш час та сили, а також досягти найкращих результатів після завершення роботи.

Магазин "Електро-Торг" працює на ринку більше 10 років і спеціалізується на продажу електроінструменту, бензотехніки, витратного матеріалу та комплектуючих до електроінструменту, запчастин до бензопил та бензокос, садової техніки, професійного зварювального обладнання, насосного та пневмообладнання, вимірювальної техніки, а також виробляє професійний ремонт бензо- та електроінструментів, заточення ланцюгів.

У нас в наявності широкий асортимент інструментів, який зацікавить як досвідчених професіоналів, так і любителів-початківців. Ми працюємо не тільки з виробниками, які випускають інструмент для проведення невеликих ремонтних робіт, але й з такими провідними світовими титанами, які виготовляють високоякісний професійний інструмент для промислових та побутових потреб. Ми охоче допоможемо підібрати потрібний саме Вам варіант і проконсультуємо з усіх питань.

Задовольнити навіть найвибагливіших клієнтів, які купують у нашому магазині, ми можемо завдяки великому асортименту високоякісної продукції, а також прийнятному рівню цін.

Усі категорії інструментів, надані у магазині "Електро-Торг", продаються з офіційною гарантією виробника.

Купуючи інструмент у нашому магазині Ви отримуєте високу якість та надійність!

На сайті ELECTRO-TORG Ви знайдете акційні та рекомендовані нами бензо- та електроінструменти, а також корисні новини та статті. Звернувшись до нас, Ви отримаєте вичерпну інформацію щодо товару, що Вас цікавить. Замовлення буде доставлено швидко та у зручний для Вас час.

Бажаємо Вам вдалих покупок та задоволення від роботи з нашим інструментом!