Залиште свій номер и ми Вам зателефонуємо
Залишити заявку
 • Комплект для зварювання PATON ProMIG-500-15-4-400V WK

Комплект для зварювання PATON ProMIG-500-15-4 WK- це комплексне рішення для роботи з напівавтоматом PATON ProMIG-500-15-4 W. 

Інверторний цифровий напівавтомат PATON ProMIG-500-15-4 - це апарат для промислового використання, призначений для напівавтоматичного зварювання (ПА «MIG/ MAG»), ручного дугового зварювання (РДС «MMA»), аргонодугового зварювання (АРГ «TIG»), на постійному струмі, серед захисних газів і сумішей. В апараті ProMIG-500-15-4 W реалізовано повністю цифровий спосіб керування, за рахунок чого забезпечуються його багатофункціональність та широкі можливості у точному налаштуванні режимів зварювання. Підвищений показник тривалості навантаження на номінальному струмі до 500А, дозволяє працювати будь-якими електродами діаметром від 1,6 мм до більш ніж 6 мм, а також проводити напівавтоматичне зварювання суцільним дротом діаметром від 0,6 до 1,6 мм. >Завдяки двокорпусному виконанню, блок подачі дроту можна відокремити від джерела струму за допомогою кабелів комунікації різної довжини (1,5, 10м) на значну відстань від джерела струму і зручніше працювати на складних або об'ємних металевих конструкціях, а також в режимі ММА і TIG. ;обладнаний якісним металевим 4-х роликовим механізмом подачі дроту з потужним герметичним двигуном, а універсальний роз'єм KZ-2 типу ""ЄВРО"" дозволяє підключати зварювальні пальники від широкого ряду виробників. мя роз'ємами для підключення шланга рідинного охолодження і кабелю з силовими контактами. кронштейн під зварювальний дріт дозволяє встановлювати котушки вагою до 15 кг. Також встановлені два роз'єми для підключення шланга рідинного охолодження та кабелю із силовими контактами. Модель ProMIG-500-15-4 W у поєднанні з високою потужністю та продуктивністю, має невелику вагу та габаритні розміри. А завдяки РК-екранам апарат легко і зручно налаштувати під вирішення будь-якої задачі. Блок автономного охолодження Cooler‐7  призначений для забезпечення якісного охолодження аксесуарів (зварювальні пальники, плазмотрони), при роботі зі зварювальними установками та апаратами повітряно-плазмового різання. У блоці автономного охолодження присутній датчик протоки рідини, який захищає пальник від згоряння у разі припинення циркуляції рідини.  на високих струмах (300А для напівавтоматичного і 140А для аргонодугового зварювання) і є невід'ємною частиною зварювального обладнання, що працює в даних умовах. Cooler‐7 вміщує до 7 літрів охолоджуючої рідини та забезпечує її циркуляцію в замкнутій системі з високою потужністю (подача рідини на висоту до 10 метрів) та продуктивністю (до 6,5 л/хв).
< /p>

Комплектація

 • Зварювальний апарат
 • Пристрій подачі дроту
 • Блок автономного охолодження Cooler-7
 • Візок універсальний  PATON
 • Мідний кабель (5 м) з клемою "маса" ABICOR BINZEL
 • < span style="font-size: 14px;">Комплекти роликів для 4-х діаметрів сталевого дроту та 2-х діаметрів алюмінієвого дроту
 • Штуцер для швидкознімного з'єднання газового шлангу
 • Інструкція з експлуатації ProMIG-500-15-4-400V
 • Інструкція з експлуатації Cooler-7
 • Фірмовий гофрокороб PATON

ДЛЯ ПОВНОЦІННОЇ РОБОТИ АПАРАТІВ У КОМПЛЕКТІ НЕОБХІДНО ПРИДБАТИ КОМПЛЕКТ ІП. ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ЗВАРОЧНИЙ ПАЛЬНИК!

Характеристики
Гарантійний термін. міс 24
Діаметр зварювального дроту. мм 0.6 – 1.6
Діапазон регулювання зварювального струму. А 15 – 500
Максимальна споживана потужність. кВA 28.9
Максимальний вхідний струм. А 630
Межі зміни напруги у мережі електроживлення. У ±15%
Напруга підпалу дуги. У 110
Напруга холостого ходу. У 12/90
напруга. У 380/400
Номінальна споживана потужність. кВА 22.6-25
Номінальний зварювальний струм. А 500
Номінальний споживаний струм із фази мережі. А 33 ... 35
Робочий цикл максимального струму. % 70%
Функція "Anti-Stick" Автоматична
Функція "Arc-Force" Регульована
Функція "Hot-Start" Регульована
Діаметр зварювального електрода - 1.6-6
Тип - MMA / TIG / MIG / MAG
клас захисту IP21
Охолодження Адаптивне

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
   Погано           Добре

Комплект для зварювання PATON ProMIG-500-15-4-400V WK

 • Виробники Paton
 • Модель:1024050015
 • Наявність:Є в наявності
 • 84999.00 грн
 • 76499.00 грн